HOME STAGING MOJEJ DOMOWEJ PRACOWNI

W końcu zakończył się home staging mojego pokoju, a w zasadzie dwóch ( poprzedni to ten

https://malwinanogaj.com/2016/01/27/pokoj-w-stylu-lat-60/

Pokój ten postanowiłam najpierw przeznaczyć na sypialnię. Łóżko do niego zamówiłam w grudniu 2015, a przyszło w marcu 2016. W tym pokoju gniazdka zostały nawet przeniesione w ten sposób, żeby po każdej stronie łóżka można było swobodnie zapalić lampkę. Powiem Wam szczerze, że w ostatniej chwili podjęłam decyzję, że będzie to pracownia. Pokój ten znajduje się od strony południowej, więc cały dzień byłoby tu słońce. Szkoda, więc żeby w ciągu dnia był zamknięty. Ostatecznie sypialnię przeniosłam do domu od strony wschodniej, czyli jest tam gdzie wcześniej miałam i pracownie i sypialnie i pokój dzienny, teraz mam całą górę dla siebie wraz z balkonem, łazienką i strychem :) No i nie ma nic piękniejszego niż pobudka z promieniami słońca na twarzy :)

Od samego początku chciałam żeby kolory były jasne, padło oczywiście na biały sufit i bardzo jasne szare ściany. Cokolwiek miałoby się tu znaleźć wszystko do tych ścian pasowało. Gdy w końcu zdecydowałam się na zaadaptowane tego pomieszczenia na pracownię to przeniosłam ze swojego starego pokoju meble, które kiedyś kupiłam w Ikei, jak widać białe meble z Ikei pasują zawsze i wszędzie, więc na pewno za to bardzo ją lubię.

Do pokoju dokupiłam nowe biurko, lustro, obrazek na ścianę i pokrycie na sofę, reszta to są pozostałości sprzed lat.

Pokój ten jako że jest moja pracownią, czyli biurem i czasem studiem fotograficznym zostawiam w stylu minimalistycznym. Nie będzie tu ani stolika kawowego ani dywanu, ani większej ilości obrazów.  Ma być miejsce na rozstawienie całego sprzętu foto , a w razie potrzeby, zdejmowanie ozdób ze ścian ma pójść łatwo i sprawnie.

MATERIAŁY / MEBLE / DODATKI

podłoga komfort – około 900 pln

szafa pax ikea – 1400 pln

lustro ikea – 149 pln

regał kallax ikea – 199 pln

komoda malm ikea – 229pln

lampy studyjne fiskars.pl – 600 pln

biurko – 417 pln

krzesło meble.pl – 196 pln

obrazek ” @” pepco – 9,90

łóżko beddinge ikea+pokrycie – 799 pln + 199 pln

pudełeczka na biurko pepco – 9,90 pln oraz 12,99 pln

wazon huta julia w piechowicach – 198 pln

Farby – szara Flugger IN-584 Zen garden

PRZED

IMGP8566

IMGP8568

W TRAKCIE

1-Desktop13

PO

z Logo-2

z Logo-3

z Logo-4

z Logo-5

z Logo-7

z Logo-11

z Logo-8

z Logo-9

z Logo-10

 

PODOBA WAM SIĘ MOJA PRACOWNIA ?