PODSUMOWANIE MIESIĄCA MAJ 2016

Nie wiem jak Wam , ale mnie ostatnio miesiące mijają bardzo szybko. Pomimo tego, że w maju działo się niewiele, to i tak miałam co robić :) Home staging w końcu zaczyna rozkwitać w głowach ludzi sprzedających swoje nieruchomości i chyba w końcu zaczynają go doceniać, ale moim zdaniem minie jeszcze trochę czasu zanim naprawdę zacznie się z niego dobrze żyć… ale o tym za chwilę, zapraszam Was na krótki przegląd mojego miesiąca.

41-IMGP0287

Ten dom został powierzony mi do home stagingu i sesji zdjęciowej, ale ostatecznie skończyło się na tym, że pomogę właścicielowi go sprzedać ,czyli przeprowadzę w jego imieniu prezentację mieszkania, ponieważ on na stałe mieszka w Warszawie.

Na początku miałam sesję domu na Gdyńskich Kolibkach..

 

i kolejną w Gdańskim Atrium..

Sesja zdjęciowa mieszkania znajdującego się w Gdyni przy ul. Abrahama, dla nowej klientki z Gdyni ..

Siostra mojego stałego klienta, również potrzebowała mojego home stagingowego wsparcia, byłam widziałam, poradziłam, no ale to w maju :) W czerwcu sesja :)

A to różowe i żółte mieszkanie będę miała zaszczyt stylizować :) Byłam , widziałam… no i powiem Wam, że wbrew pozorom, aż tak wiele pracy mieć nie będę :)

A koniec miesiąca przyniósł nieoczekiwanie dwa spotkania w biurach nieruchomości :) Omawiałam oczywiście warunki współpracy. Dla Tyszkiewicza Nieruchomości, planuję zrobić szkolenie z home stagingu dla agentów, czy się uda, czy przystaną na moją propozycję cenową ? To się okaże :)

Mimo, że maj był skromny w sesje i home stagingi, to dał mi możliwość spotkań z biurami nieruchomości, z którymi być może zacznę współpracować. Niektóre projekty trwają czasem miesiąc, ale są lepiej płatne :)

 

Zatem pewnym krokiem wkraczam w CZERWIEC 2016 ! :)
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s