#6 HOME STAGING, POKOI NA WYNAJEM W SOPOCIE

aktualności

Po raz kolejny, dla mojego stałego klienta z Trójmiasta, zrealizowałam home staging pokoi na wynajem w samym centrum Sopotu, tuż przy Monte Cassino. Całość wraz z pracami remontowymi , zakupami trwało około 1 mc.

Pierwszy raz tam był, gdy jeden pokój był fioletowy ( ten z balkonem) , a drugi żółty, całe mieszkanie w dodatku było jeszcze zamieszkiwane, więc łazienka i kuchnia wyglądały nieciekawie.

W pokoju z balkonem od razu widziałam dwa łóżka stojące na przeciwko siebie, po środku szafę, nieśmiertelnego kallaxa z ikea i drewniane skrzynki jako stoliki. We wrześniu inwestor planuje prze aranżować pokoje dla studentów, dlatego nie decydowałam się na wieszanie obrazków, ponieważ jeszcze nie wiem dokładnie gdzie będą stały biurka , tzn. w jakiej odległości od siebie, a zamiast kolejnych obrazków wolałabym jednak praktyczne szafki lub półki.

Ze względu na czas i meble we w miarę dobrym stanie w pokoju żółtym postanowiłam zostawić, natomiast na czas sezonu studenckiego pokój po raz kolejny zostanie przearanżowany.

We wrześniu zostanie również przerobiona kuchnia na pokój, a kuchnia zostanie przeniesiona na korytarz :0) tak pracujemy :P

Z tego mieszkania ocaliłam piękną szafkę retro, która po przerobieniu będzie moją ozdobą, w którymś z pokoi :)

ZDJĘCIA MIESZKANIA PRZED STYLIZACJĄ

ZDJĘCIA PO STYLIZACJI

Jedna uwaga do wpisu “#6 HOME STAGING, POKOI NA WYNAJEM W SOPOCIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s