ZAKOŃCZENIE LATA

To już ostatnie podrygi lata. Za parę dni, mamy 1 dzień jesieni, słońce jest coraz niżej, dni coraz krótsze, jest też troszkę chłodniej, więc i sesje zdjęciowe trzeba robić parę godzin wcześniej. Na szczęście każda pora roku ma swój urok i o każdej porze roku można robić zdjęcia, bo przecież nie tylko te letnie są ładne :)

Wczoraj dzień nie zapowiadał się idealnie na sesję tym bardziej brzuszkową, bo było dość pochmurnie i wydawało się, że za oknem jest jesienny ziąb.Ze względu na przyszłą mamę martwiłam się, czy ona się nie przeziębi. Ale było postanowione :) Bliżej sesji, pogoda się poprawiła na lepsze ( co widać na zdjęciach robionych na łące). Później przenieśliśmy się nad morze, tam zaczął kropić deszcz i zerwał się silniejszy wiatr, co tylko spotęgowały cudny efekt rozwianych włosów i sukni :) Słońce też nie było na tyle ostre, żeby Debora miała powód do mrużenia oczu.

Powiem Wam szczerze, że mam dylemat, które zdjęcia wybrać do obróbki, bo Debora jest piękną kobietą i na wszystkich wyszła uroczo :))

Reklamy

Jeden komentarz Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s