Sesja zdjęciowa mamy i córki

Tak po prostu napisać o tej sesji, że odbyła się w parku Oliwskim w Gdańsku to mało :)

Kasię, zapewne kojarzycie z dwóch moich sesji, a najbardziej pewnie z tej w zbożu z fioletowym wiankiem na głowie. Znamy się od dzieciństwa i mieszkamy blisko siebie, więc zapewne co jakiś czas będzie ona obiektem na moich fotografiach :)

https://malwinanogaj.com/portfolio-3/portrety/

Wtenczas kupiłam sobie nowy obiektyw specjalnie z myślą o fotografii portretowej i jak najszybciej musiałam go sprawdzić. Był czerwiec. Gwarant dobrej pogody. Zamówiłam w zaprzyjaźnionej kwiaciarni wianek. Na następny dzień Kacha buszowała w zbożu, fajnie było :)

Sesję z mamą Kasia chciała zrobić dawno. Mamy nie są skore do pozowania przed obiektywem, więc troszkę trzeba je oswoić no i przygotować się trzeba :) Ale i tam godzinę przed sesją pojechałam do nich i pomogłam dobrać garderobę. A to buty nie te, a to koszule trzeba wyprasować, makijaż poprawić… udało się. Po 1,5 h jesteśmy w Parku Oliwskim. Ani trochę nie zaskoczył mnie tłum ludzi, bo pogoda tego dnia w miarę dopisywała, chociaż nie było słońca, ale na zdjęcia wprost idealnie :0 Po pierwszych 50 zdjęciach dziewczyny się rozkręciły, a tym samym zwiedziłyśmy cały park w poszukiwaniu ciekawego kadru. W parku spędziłyśmy 2h. Całe szczęście, że Kasia sama sobie podobała się już na surowych zdjęciach z aparatu :) Co w ogóle mnie to nie dziwi :P

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA GALERII.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s