CZY KOLOR WNĘTRZA MA ZNACZENIE ?

aktualności

No jasne , że ma znaczenie ! A jeżeli mówimy o home stagingu, to ma jeszcze większe. Pewnie, większość z Was zdążyła się już zorientować, że mieszkania pomalowane na biało lub ogólnie na jasno lepiej „żrą”. Co więcej, jeżeli już mieszkasz w jasnym mieszkaniu, a chcesz je sprzedać lub wynająć to na pewno będziesz mieć większe szanse na osiągnięcie celu niż sąsiad, który ma niebieskie lub żółte ściany. Takie kolory może były modne 10 lat temu, ale nie dzisiaj. Zapewne za 10 lat znów do Nas wrócą, bo moda na określony styl zmienia się mniej więcej co 10 lat. Ale umówmy się, jak kolory to tylko w dodatkach. nawet niebieskie i żółte ładnie będą wyglądały , ale tylko na tle jasnej ściany.

Wnętrza pomalowane na biało ( nawet niezbyt dokładnie:) wyglądają na bardziej przestronne, czyste, świeże, eleganckie, a o to wszystkim chodzi. Także jak mocne kolory to tylko w dodatkach na jasnych ścianach i też nie za dużo, max. 3.

Pokażę Wam przykłady ( z oryginalnych ogłoszeń), nieruchomości wystawionych na rynek, którym daleko do odniesienia sukcesu sprzedażowego.

2_mieszkanie-2-pokoje-45m-gdansk-orunia_900x700

Ale tak na serio powiem Wam, że na rynku jest coraz mniej „słabych: ofert :) Konkurencja nie śpi, więc jeżeli nie dostosujecie się do rynku i niczym nie wyróżnicie swojego mieszkania, szanse na szybki zysk maleją.. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s