HOME STAGING MIESZKANIA NA WYNAJEM W GDYNI

aktualności

Remigiusz trafił do mnie z polecenia klienta Jacka, z którym od czasu do czasu współpracuję.  Problem był taki, że mieszkanie samo w sobie nie było złe, wymagało odświeżenia i dopasowania do nowych trendów. I oczywiście jak najtańszym kosztem zrobiłam stylizacje pod to co jest, ale zdjęcia faktycznie zrobione były kiepsko. Były po prostu ciemne.  Chociaż i tak nie udało się Remigiuszowi kupić fotela do pokoju gościnnego, który zaproponowałam, to wstawiliśmy nieśmiertelnego kallaxa i inaczej ustawiliśmy stół. Od razu zrobiło się jakby bardziej przestronnie. Moim zadaniem było dopasowanie aranżacji, do .. tapety :0)

PRZED

WIZUALIZACJA / PROPOZYCJA

bez-tytulu

SESJA ZDJĘCIOWA

Z sypialnią z kolei postanowiłam trochę zaszaleć. Jako że niedawno miałam u siebie remont i wykorzystałam płyty osb, Wymyśliłam, że przy najbliższej stylizacji muszę ją wykorzystać i oczywiście padło na mega zagłówek w sypialni. Sypialnię zrobiłam trochę surową i prostą, bez zbędnych gadżetów, bo taka powinna być. Zostawiłam zasłony, szafę i łózko :) Stoliki nocne zostały przemalowane na czarno.

PRZED

SESJA ZDJĘCIOWA

Kuchnie i łazienkę dekorowałam oszczędnie, co zazwyczaj robię. Do łazienki dodałam standardowo kosz wiklinowy , ułożyłam inaczej ręczniki. ławki w kuchni pomalowane zostały na biało, usunęłam zbędne przedmioty i wstawiłam kosz pełen jabłek .

ŁAZIENKA PRZED

_igp3196

SESJA ZDJĘCIOWA

1-9

 

KUCHNIA PRZED I SESJA ZDJĘCIOWA

A NA KONIEC GDYNIA NOCĄ i ZA DNIA

1-23

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s