PODSUMOWANIE STYCZNIA 2017

dnia

Jak zawsze na początku każdego roku robimy sobie postanowienia. No i ja też takie sobie zrobiłam :) Ale tym razem myślę były one wyjątkowe, inne i chyba dość szalone :) Już nie chce usilnie schudnąć, już nie chce przeczytać wszystkich książek jakie mam na swojej półce, a których co jakiś czas dochodzi. W tym roku postawiłam na ogólne słowo ZMIANY. Tak , wiem wiem słowo oklepane, najlepiej jakby było inne wyszukane, wtedy to na pewno będzie mi się chciało …Jak podaje słownik synonimów zmiana może nazywać się : przemiana, metamorfoza, odmiana,modyfikacja,przekształcenie, przeobrażenie,ewolucja, konwersja, przełom, przeróbka, aktualizacja. Jakbym miała wybierać, to chyba wybrałabym PRZEŁOM. Tak to jest idealne słowo. Takie , które czuje się, że ma moc.Takie, że chce się wstać wcześnie z łóżka i zrobić coś czego nigdy w życiu się albo nie robiło, albo nie chciało, albo odkładało na później. No i ten rok planuję, żeby taki był. Mimo, że liczba 16 jest moją szczęśliwą liczą, to wcale nie czuję, żeby rok 2016 był dla mnie wyjątkowy. Ale jak tylko zaczął się 2017 czułam wewnętrzne boom !

Moje zmiany nie dotyczą konkretnych spraw, zadań czy czynności. Chce po prostu jeszcze bardziej chwytać każdy dzień, czerpać z niego przyjemność i radość, jeszcze bardziej dostrzegać rzeczywistość, która mnie otacza.

To jedno.

Drugie.

Zmiany dotyczą tez mnie samej. Mojego charakteru. Nie oczekuję zmian od świata. Jeżeli TY się zmienisz i każdy z nas po koeli ( na lepsze) nikt nie będzie oczekiwał zmian od kogoś, po prostu każdy zmieni się i wszyscy powinni być szczęśliwi,. jakie to proste :))) Ja chciałabym pokonywać swoje wewnętrzne słabości, znam swoje wady i nad nimi chciałabym popracować. Chciałabym też robić żeby, uprawiać sporty, odwiedzać miejsca, na które wcześniej nie było czasu. Był pomysł, żeby iść..ale zawsze coś. Nie. teraz w pierwszej kolejności znajdę na to wszystko czas. No własnie CZAS. Zawsze powtarzałam, że nie ma pojęcia braku czasu, bo wszystko co robimy ma swój czas. Ostatnio wymyśliłam, nawet hasło na swój nowy plakat ( do pobrania  TUTAJ ), że ‚Nic nie jest ważniejsze, od chwili, która własnie trwa” . Jest to dłuższa wersja „tu i teraz”. Chodzi mi o to, że wszystko co robimy, może być naszą ostatnią czynnością jaką robimy w swoim życiu, bo niby skąd mam wiedzieć, czy jak za chwilę wyjdę na ulicę nie potrąci mnie jakiś idiota, ktoś mnie nie zabije itp. Serio. Myślę o tym i z tą świadomością idę przez życie od wielu lat. Nie zamartwiam się na tym co było, bo to było. Wyciągnęłam wnioski, ze złych rzeczy, przemyślałam, co zrobić żeby nie popełnić tego samego błędu i idę dalej. Uwielbiam spotykać nowych ludzi, czerpać od nich inspirację. Ale wiecie co ? Wydaje mi się, że należę do szczęśliwych osób, bo nie potrafię oceniać ludzi jak ich pierwszy raz zobaczę. Nie interesują mnie ich samochody, zegarki czy ubrania, dla mnie ważne jest to jak odnosi się on do mnie i do drugiego człowieka, to mi wystarczy żeby zainteresować się moim rozmówcą. Tak, uważam, że pod tym względem jesteś szczęśliwa.

Jednym z takich przyjemniejszych postanowień, jest NAGRYWANIE KRÓTKICH VIDEO z tego co stało się danego dnia. Oczywiście wy ich nie zobaczycie :0) są one tylko dla mnie. Opowiadam w nich co sprawiło mi przykrość, co mnie danego dnia spotkało, jakich ludzi poznałam, co mnie w nich zainteresowało, co fajnego zrobiłam dla innych, co dla siebie, co udało mi się zobaczyć, co kupić…wbrew pozorom to jest fajne, bo siadasz przez kamerką lub dyktafonem, z herbatą w ręku i opowiadasz z pieczołowitą starannością te wszystkie rzeczy, a to ma powodować, że świadomie będziemy przezywali każdy dzień i przestaniecie się zastanawiać, dlatego te dni tak szybko wam uciekają :0) Po kilku miesiącach fajnie jest wrócić do takiego filmiku, bo wiecie co ? dzisiaj wiem co robiłam np. 4 stycznia bez zaglądania w kalendarz, byłam w Mielnie, był sztorm i wylegiwałam się w Hotelu Emocja Spa :)

A teraz w końcu pokażę Wam co spotkało mnie przez cały styczeń 2017 roku :

  1. Noworoczny spacer po bulwarze w Gdyni

20170101_153333

2. Spacer w kierunki kanału jamneńskiego / w trakcie wyjazdu do Mielna

00216

3. Spacer po Łebie / wracaliśmy z Mielna

_igp913000215

4. Rodzinna impreza w Bydgoszczy

_igp0507

5. Spacer do Jastarni

_igp1361

6. Styczniowe sesje zdjęciowe

1-131-191-11-51-141-131-31-31-21-241-26

7. Styczniowe home stagingi

1-25_igp1292_igp1296_igp1298_igp1314

  1. Pokój , przed aranżacja, który zaczęłam stylizować w styczniu / realizacja w lutym

5f6b8910_original

 

WITAM CIĘ LUTY !

hello-february

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s