STRONY O FOTOGRAFII WNĘTRZ-VIDEO

aktualności

W Polsce na próżno szukać informacji o tym jak fotografować wnętrza. Jest to fotografia trudna i niszowa, dlatego pewnie jeszcze mało popularna, chociaż zapotrzebowanie na nią wzrasta. Ja sama zdobywałam wiedzę bez żadnych większych szkoleń lub warsztatów. Jedynie podczas kursu z home stagingu, był 1 dzień o fotografii, ale nie nauczyłam się na nim tego co wiem dzisiaj.

Moja wiedza na temat fotografowania wnętrz czerpana była głównie z internetu z zagranicznych stron, przeważnie z filmików zamieszczanych na youtube. Mam kilku swoich faworytów, których śledzę od dawna i dzięki nim wielu rzeczy się nauczyłam.

Fotografia to też eksperymentowanie, ponieważ nie ma tu ograniczeń. To że ktoś raz coś powiedział, czy zastosował daną technikę nie znaczy, że druga technika będzie gorsza. Uczcie się, obserwujcie, sami eksperymentujcie. Jest na świecie bardzo mało osób, które znają się na fotografowaniu wnętrz i naprawdę nie zauważą, że coś poszło nie tak :) A jeżeli Wam się coś nie podoba w Waszych zdjęciach zastanówcie się jak następnym razem uniknąć danych błędów.

I najważniejsza rzecz: Wasze umiejętności i wiedza, odzwierciedlają zdjęcia na dzień dzisiejszy. Za rok Wasze umiejętności i wiedza będą większe, więc nie zrażajcie się , że dopiero jesteście na początku fotograficznej drogi i czegoś nie wiecie, nie umiecie i nie dajcie sobie wmówić, że do fotografowania wnętrz się nie nadajecie.

Dziecko 15 letnie też ma więcej wiedzy, niż jak miało 4 lata i czy ktoś miał do niego o to pretensje, że nie wiedział tego w wieku 4 lat co w wieku 15 ?

Kilka moich ulubionych filmików, które pomogły mi w ulepszaniu swoich zdjęć wnętrz i nieruchomości:

A POD TYM LINKIEM ZNAJDUJE SIĘ CAŁA LISTA FILMÓW O POST PRODUKCJI ZDJĘĆ WNĘTRZARSKICH :)

pracitce

2 uwagi do wpisu “STRONY O FOTOGRAFII WNĘTRZ-VIDEO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s