MINI SESJE WIOSENNE

dnia

MINI SESJENa dworze robi się coraz cieplej, a dni są coraz dłuższe, więc powoli i ja zabieram się za moje ulubione sesje dziecięce :) Fajna jest praca z dziećmi. W jednej chwili potrafią być żywo zainteresowane jakąś dekorację po to żeby za chwilę zrobić ciekawa minkę. Dzieci są urocze. Te ich rozchichotane oczy powodują, że obróbka zdjęć jest dla mnie czysta przyjemnością i możecie mi wierzyć, że sama do siebie potrafię się uśmiechać jak muszę je obrabiać :)

Po zimowych sesjach przyszedł czas na.. wiosenno-wielkanocne :) Wielkanoc dopiero 16 kwietnia, a i tak mam wrażenie, że inni zaczęli sesje wiosenne już w lutym :) Ale ja poczekałam do marca, bo to już wiecie, taki klimat świąteczny to raczej w marcu można odczuć i bazie zaczynają pączki wypuszczać, ptaszki ćwierkach, no jest po prostu ładniej i przyjemniej :)

Jako że nie miałam w swoim portfolio, żadnej sesji wiosennej, już tydzień wcześniej zrobiłam sesję małej Ninie, którą niektórzy mogą kojarzyć z innych moich sesji. Jest to urocza i słodka dziewczynka o niebieskich oczach, którą naprawdę bardzo trudno zapomnieć :)

Zapraszam do delektowania się galerią.

_IGP5750_IGP5700_IGP5668_IGP5618_IGP5598_IGP5576_IGP5548_IGP5518

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s