HOME STAGING MIESZKANIA NA WYNAJEM W GDAŃSKU

aktualności

Wydaje mi się, że moje metamorfozy mieszkań nie są tak spektakularne. Wiecie,takie, że ktoś powie „wow, ale zmiana ! ” Ale tym razem to chyba zaskoczyłam nawet sama siebie :) Dzisiaj pokażę Wam mieszkanie 3 pokojowe, które przeobraziło się w 4 pokojowe :)
W tym mieszkaniu dość długo trwał remont, w między czasie zdążyłam pojechać na kilka dni urlopu, wrócić, a remont nadal trwał w najlepsze. Przez ten czas, dzielnie gromadziłam dekoracje dla inwestora, a dzięki temu mógł się skupić na remoncie i innych sprawach, a nie takich przyziemnych jak dekoracje : ] Co więcej, mój budżet na dekoracje wyniósł 700 zł, a ja wydałam 250 :) Z czego większość dekoracji była wypożyczona ode mnie, a klient zaoszczędził aż 500 zł za samych dodatkach.

POKÓJ NR 1 – PRZED STYLIZACJĄ

Był to pokój dziecięcy. Ściany zostały pomalowane na biało, została zerwana wykładzina i położone zostały nowe panele. jako że ten pokój był długi to standardowo łózko ustawiłam pod oknem, żeby nie zabierało przejścia.

W TRAKCIE

PO STYLIZACJI

POKÓJ NR 2 i 3 PRZED STYLIZACJĄ ( Z 1 POKOJU ZROBIONO 2 ). Dla rozróżnienia : w jednym pokoju jest jedna wisząca lampa. a w drugim dwie :)

Kolory ścian zdecydowanie też trzeba było przemalować i też wszystko machnęliśmy na biało. Pokoje planowałam urządzić w szarościach i czerniach. Myślę, że się udało :)

 

 

 

 

POKÓJ NR 3 

Ten fiolet na ścianach aż bił po oczach. Od razu wiedziałam, że trzeba się go pozbyć. Standardowo i bez większych szaleństw, również pojechaliśmy tu na biało. Kolor mebli sam w sobie nie był ciekawy, ale od razu pomyślałam, że można pomalować tylko fronty szafek, jak dla mnie efekt super !

KUCHNIA. Meble kuchenne zostały wymienione na nowe, stare zupełnie nie nadawały się do niczego. Były zniszczone, pognite i tak brudne, że aż nie opłacało się ich myć. Szafka po lewej, na której stoi chlebak została wywalona , a w zamian postawiony został biały stół z szarymi krzesłami. Złota osłonka, została przemalowana sprayem firmy Śnieżka. ma ona służyć jako ociekacz do sztućców ( nie zapomnijcie od spodu zrobić dziurek na odprowadzanie wody).

ŁAZIENKA I WC. W tej łazience nietypowym jest tylko to, że nie ma umywalki. Nawet nie było miejsca żeby ją zamontować, więc stanęło na tym, że w razie potrzeby ręce będzie się było w wannie. Szafka również została wymieniona, bo poprzednia była zażółcona i za duża.

KORYTARZ. Korytarz został tylko przemalowany z niebieskiego na biały. A na drzwiach zawiesiłam wiosenny wianek :)


A CZY WAM SIĘ PODOBA ?

2 uwagi do wpisu “HOME STAGING MIESZKANIA NA WYNAJEM W GDAŃSKU

  1. Myślę, że w łazience i na korytarzu trochę olala Pani home staging… A ramki z plakatami fajnymi? A ręczniki i świeczki w łazience, cokolwiek?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s