ZAPACH MA ZNACZENIE

Czy zastanawialiście się kiedyś nad kwestią zapachu w wynajmowanych przez Was nieruchomościach ? Najemcy wybierają nieruchomości na podstawie zdjęć, ale opinie w internecie i u znajomych zostawią na podstawie tego co zastali w mieszkaniu. Nienaganna czystość, odpowiednie wyposażenie to jest podstawa, nie mniej ważna niż właśnie zapach.

Intensywna eksploatacja pokoi i łazienek sprawia, że szczególnie o zapach i higienę należy zadbać. Zatkane rury, wilgoć,drobnoustroje… brak regularnego i dokładnego sprzątania przyczynia się właśnie do takich niespodzianek.

Lubię podróżować po Polsce. Śpię w różnych miejscach, ale zawsze jak już śpię w hotelu sprawdzam czystość kabin prysznicowych, szczególnie szyb ( na wszelki wypadek zawsze mam ze sobą klapki pod prysznic). Po ostatniej wizycie w Białymstoku, gdzie spaliśmy w hotelu butikowym Aristo pomyślałam, w jaki sposób hotele dbają o czystość tych kabin, bo przecież ruch w nich jest potężny. W moim domu, na kabinie prysznicowej kamień pojawił się bardzo, bardzo szybko, mimo, że szyba pokryta była jakimś cudownym środkiem, który miał spowolnić przywieranie osadów z mydła i pojawieniu się kamienia. Pomyślałam,  że zwykły „Bang kamień i rdza” nie pomoże, więc tajemnica musi być gdzieś indziej i wymyśliłam, że hotele używają specjalistycznej i profesjonalnej chemii hotelowej. Okazało się, że w internecie jest całkiem dużo takich produktów i Wy moi drodzy wynajmujący, też możecie z nich skorzystać :) Ja już dziś kupię środek do kabin prysznicowych i dam znać jak się sprawdził :)

A , gdy już się uporacie z drobnoustrojami, zastojami w rurach i wilgocią, polecam włączenie dyskretnego odświeżacza powietrza w kontakt :)

Jak-usunąć-brzydki-zapach

A JAKIE WY MACIE SPRAWDZONE SPOSOBY NA UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W WASZYCH MIESZKANIACH ?