SESJA ZDJĘCIOWA PENSJONATU W REWIE

aktualności

Niewiele razy miałam możliwość fotografowania hoteli lub pensjonatów, mogłabym rzecz, że zdarzyło mi się to 2 raz :) W zeszłym roku pojechałam do Jantaru na sesję, a zdjęcia możecie obejrzeć tutaj. Pamiętam, że dobrze wspominam tę sesję, bo pogoda również dopisała, nie było jeszcze sezonu, a turystów też prawie brak.

W poniedziałek wybrałam się na zdjęcia do Rewy. Niektórym Rewa może kojarzyć się z zagłębiem kitesurferów i rzeczywiście, było ich tym razem też całkiem dużo. Słońce grzało okrutnie.

Właściciele pensjonatu ” Nad zatoką ” zadzwonili do mnie w piątek, a w poniedziałek byłam już u nich. Wiadomo sezon sezon, a w sezonie wszystko jest na wczoraj :) Szykuje mi się kolejna wycieczka w to samo miejsce, ponieważ w trakcie remontu jest drugi dom z pokojami na wynajem, w wyższym standardzie.

Dziś zapraszam do oglądania galerii zdjęć pokoi na wynajem w pensjonacie „Nad Zatoką” w Rewie, ul. Bałtycka 13.

Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (2)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (3)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (4)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (6)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (8)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (9)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (10)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (16)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (21)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (26)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (27)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (32)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (34)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (37)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (49)Rewa, ul. Bałtycka 13_Malwina Nogaj (54)

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s