Podsumowanie miesiąca WRZESIEŃ 2017

aktualności

Wrzesień. Gdy widzę i słyszę to słowo, w myślach mam jedno – JESIEŃ. Kocham jesień. Niezmiennie kojarzy mi się z nostalgią,z krótszymi dniami, z delikatnym słońcem, kolorem pomarańczowym, dyniami, ciepłymi kocami, herbatą z imbirem, miodem i cytryną, fajnym filmem i jeszcze kilkoma innymi przyjemnościami :] Jesienią uaktywnia się we mnie chęć zdobycia nowych umiejętności i wiedzy, ale to chyba pozostałości z czasów szkolnych, kiedy kończyły się wakacje, a zaczynała szkoła :) Wrzesień rozpoczęłam od zakupu czterech kursów on line, ze strefy kursów ( kiedyś kupiłam u nich box z photoshopa, teraz zauważyłam , że dostajemy swoje konto na ich platformie i tam, w jednym miejscu gromadzone są nasze wykupione kursy).

strefa kursów

To tyle na dobry początek września, potem jak z bicza trzasnął zleciało 21 zleceń na same sesje zdjęciowe, głównie dla biur nieruchomości.

WRZESIEŃ

Miałam jeszcze jedną cudną sesję, której upubliczniać nie mogę, dlatego pochwalę się tylko uroczym krajobrazem mola w Gdyni Orłowie , które uwieczniłam tego dnia.

1 (35)

Ale, ale ! Ze względu na brak czasu, nadmiar obowiązków, huragan Irma na Florydzie, we wrześniu zrobiłam zaległy komunijny plener Kingi. Sesja odbyła się w Koszwałach, na schodach starego domu podcieniowego przy ul. Gdańskiej 27.

Kolejną słodką sesję miałam z dwiema siostrzyczkami, Mają i Kają :) Super odskocznia od statycznych wnętrz.

Przyznaję, że bardzo rzadko wykonuję zdjęcia chrztów, ale tym razem nie odmówiłam koleżance z którą znam się od około, hmm… 20 lat ? :)

A żeby koniec miesiąca był jeszcze ciekawszy dostałam dwie propozycje zamieszczenia swoich reklam, jedna w lokalnej gazecie „Nowiny Żuławskie” oraz w ogólnopolskiej „Moje Wnętrza”. W Moich Wnętrzach, ukaże się wywiad ze mną :) Gazetka, rozdawana będzie podczas targów ‚Nowy Dom , Nowe Mieszkanie” w dniach 21-22 października 2017 w Amber Expo w Gdańsku.

Uchylam rąbka tajemnicy i zdradzam jak będzie zaczynał się wywiad w „Moich Wnętrzach”.

Bez tytułu

22046042_1818000158229755_729687849931973497_n

We wrześniu była u mnie jeszcze babcia, którą odwoziłam do Wrocławia. wracając do swojego domu, trafiłam na przepiękny zachód słońca, który MUSIAŁAM sfotografować ( zdjęcie było bardzoooo lekko korygowane).

IMGP2751

 

A WAM JAK MINĄŁ WRZESIEŃ ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s