SESJA ZDJĘCIOWA DLA PRACOWNI PROJEKTOWEJ MOA DESIGN

Fajnie jeśli klienci wracają :)) Moa Design, wróciła do mnie po raz drugi :) Pierwszą sesję dla Agnieszki zrealizowałam w 2016 roku ( zdjęcia i cały artykuł możecie przeczytać i zobaczyć tutaj.

A mnie coraz częściej zaczynają się podobać sesje mieszkań i domów zaprojektowanych przez projektantów. Są bardzo dopracowane i spójne kolorystycznie. Wszystko jest przygotowane jak należy, nawet zastawa na stole, oryginalne wazony, których na co dzień nie widuję w większości mieszkań. Czasem też mam wrażenie, że…. gdzieś to już widziałam :) I tak było z łazienką ( zdjęcie poniżej) , na które razem z projektantką zareagowałyśmy ” o ! wygląda jak z pinteresta: :) Wiecie, takie ładne, na czasie , symetryczne ( takkk projektanci lubią symetrię, chyba bez wyjątku :)

SAMI ZOBACZCIE

Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (1)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (3)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (6)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (7)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (8)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (12)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (13)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (15)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (16)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (17)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (18)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (19)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (22)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (23)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (24)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (25)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (30)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (32)Fotografia Wnętrz-Malwina Nogaj-Gdańska Marsa (35)