PODSUMOWANIE PAŹDZIERNIKA 2017

aktualności

Moje podsumowanie dotyczy zazwyczaj ilości wykonanych home stagingów, sesji zdjęciowych, zdania relacji ze szkoleń, poznanych osób itp. I tym razem nie będzie inaczej z małym wyjątkiem :)

Zaczynając od home stagingów miałam ich całe 0. Ale to się niedługo zmieni.. czytajcie dalej :)) A teraz uwaga, uwaga, bo bardzo często znawcy tematu i konkurencja,  pytają mnie ile sesji miesięcznie robię, jak powiedziałam , że 17, to był odzew, że woowww jak dużo……. !!!  W październiku zrobiłam ich… 25 ! :)

Październik jest jedną z moich ulubionych pór roku zaraz po wiośnie. W październiku wychodzą piękne jesienne zdjęcia. W końcu udało mi się zrobić sesję brzuszkową dla jednej z moich koleżanek w jesiennym klimacie właśnie :)

1 (28)

Na początku miesiąca wzięłam udział w warsztatach z fotografii wnętrz organizowanych przez studio light house. Bardzo wartościowe warsztaty.

W październiku w magazynie „Moje wnętrza” ukazał się ze mną wywiad. Gazeta rozdawana była podczas targów w amber expo ‚Mój dom , moje mieszkanie”.

1111122223

Zrobiłam wspomniane 25 sesji zdjęciowych dla biur nieruchomości, projektantów i osób prywatnych :))

 

październik

I bardzo ważna rzecz – nawiązałam współpracę z największą siecią biur nieruchomości w Polsce „ Freedom Nieruchomości ” :) Nie było łatwo, bo w zeszłym roku wysłałam do nich informację, że jeśli kiedykolwiek będą szukać home stagera i fotografa w jednym, to mogą się do mnie zgłosić. I tak sobie czekałam, czekałam, aż na początku miesiąca dostałam telefon z propozycją współpracy, fajnie prawda ? :)

IMG_20171031_104840

W związku z moją pracą na kilku frontach i dla rożnych podmiotów, pomyślałam, że mogłabym już kupić sobie lepszy aparat. I tu następuje cisza. Pan na warsztatach mówił, że nie potrzebujemy sprzętu za 15.000 do robienia zdjęć wnętrzom. Liczy się wiedza, jak dobrze je robić, a potem obrabiać. I ja wiem jak. Ale czuje się z czasem taki niedosyt. Że chciałoby się więcej, a może trafi się okazja zrobienia sesji dla magazynu wnętrzarskiego, a za takie sesje dobrze płacą :p I okazja ma mi przejść obok nosa ? Powiem, że przepraszam, nie mam sprzętu :(( Niektórzy mogą puknąć się w głowę, ale uwierzcie mi, sesje robione dla najlepszych hoteli na świecie, sesje luksusowych apartamentów w najdroższych dzielnicach i wieżowcach robione są sprzętem za ponad 10.000. I jakość tych zdjęć jest zachwycająca ! Ach … idę dalej spełniać marzenia :)

Listopadzie nadchodzę :)

Zaraz koniec roku, jakie to ja miałam postanowienia na początku stycznia ?? :)

2 uwagi do wpisu “PODSUMOWANIE PAŹDZIERNIKA 2017

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s