PODSUMOWANIE MARCA 2018

aktualności

Dziś Was zaskoczę, miałam nieziemsko mało sesji w marcu. Naprawdę działo się bardzo mało. Tzn. miałam zaplanowanych kilka sesji, ale wiecie jak to jest ? Klienci przekładają z dnia na dzień i tak się dzieje :( Ale cóż i tak jestem winna Wam jakieś podsumowanie, zatem otwieram swój magiczny kalendarz i zaczynam :)

Na początku marca założyłam nowe konto na facebooku Domowa Pracownia Fotograficzna, ponieważ mam zamiar częściej wykonywać rożne sesje okazjonalne , nie tylko wnętrz :)

1 marca. Zimno i bardzo śnieżnie. Tym razem wywiało mnie do Redy na zlecenie home staging dla Freedom Nieruchomości. TUTAJ możecie podejrzeć tę ofertę. Radzę szybciutko, bo domek jest już zarezerwowany :) Całość z sesja trwała około 2 h, a zdjęcia wykonał Tomasz Nowicki

4 marca Nie wiem jak pogoda to robi, ale tego dnia było zdecydowanie cieplej i przyjemniej. Znajomi z Fit & Fizjo Team poprosili mnie o zrobienie kilku zdjęć podczas ich codziennej pracy i tak Artur, który jest trenerem personalnym pokazywał w jaki sposób pomaga dbać o kondycję swoich podopiecznych, a Ewa jest fizjoterapeutką, która na pewno pomoże w przypadku np. bólu pleców.

1 (134)1 (197)1 (213)1 (251)

10 marca. Sobota. Tego dnia były Kolosy w Gdyni, ale i tak transmisję oglądałam w tv, bo na 11.00 miałam pierwszą sesję dla biura Stalko Nieruchomości,a potem jechałam na kolejną i za nic w świecie nie dostałabym się później do hali Kolosów :(

IMGP4422IMGP4405IMGP4598-HDRIMGP4601

12 marca. Nastąpił pierwszy siew nasion i sadzenia kwiatów :) po 3 tygodniach na moim oknie można zobaczyć już takie okazy jak begonie, dalie „paulinkę i franz kafka”. Z nasion bardzo szybko wzeszły cynie i słoneczniki. Na resztę czekam :

DSC_2001DSC_2002DSC_2008DSC_2009DSC_2020

16 marca. Lubię popstrykać nie tylko wnętrza :) Przedstawiam Wam małą Biankę moją sąsiadkę, która zgodziła się w wielkanocnym entourage zapozować mi do zdjęcia :)

1 (3)1 (21)1 (28)

19 marca. W tym dniu kompleksowo realizowałam home staging i sesję zdjęciową mieszkania na sprzedaż w Gdańsku przy ul. Współczesnej, o którym pisałam w tym miejscu , a co tam – od razu zaliczyłam szybką sesję dla Come@sopot na ul. Jagiełły. pokoje na wynajem, może jest ktoś chętny na przytulny pokoik w centrum Sopotu ? :)

1 (1)1 (4)1 (7)1 (10)1 (13)1 (15)

20 marca. Słuchajcie, ale nie przyznałam Wam się do czegoś :( tego dnia podczas sesji zdjęciowej w Gdańsku przy ul. Łąkowej zepsuł mi się mój aparat, którym cały czas robiłam dla was zdjęcia nieruchomości. Biedak wyeksploatował się do tego stopnia, że mechanizm przysłony szlag trafił. Musiałam oddać go do naprawy :( Nie pytajcie ile będzie mnie to kosztować :( Ale około miesiąca muszę sobie poczekać, bo części sprowadzane będą zza granicy :/ ostatecznie taki sam aparat udało mi się pożyczyć i dokończyć sesję, a w zamian dałam pani właścicielce ponad 30 zdjęć, bo musiała czekać kolejne kilka dni na powtórkę z sesji.

22 marca. Dziś zawiozłam aparat do naprawy. na wycenę czekałam tydzień. Jak już się zdecydowałam na naprawę to muszę czekać kolejne 3 tyg. :( A co tam, na pocieszenie zaszłam do sklepu z tkaninami i kupiłam dwa kolory, brązowy i ciemną zieleń. Wymyśliłam sobie, że głównie będę robiła zdjęcia retro, na ciemnym tle, a tło fotograficzne, które w sklepie fotograficzną nazywa się tło fotograficzne kosztuje 400 zł, więc kupiłam zasłonę 19 zł za 1 m :) takie zdjęcia na tych tłach mi wychodzą:

DSC_1734DSC_1847DSC_2031-2

23 marca. Z wypożyczonym aparatem pojechałam sobie do Grudziądza na sesję. Pan dla którego robiłam zdjęcia w gdańskim Aviatorze, poprosił mnie o zrobienie zdjęć mieszkania na sprzedaż w Grudziądzu właśnie. Nie sądziłam, że do Grudziądza w 1h z kawałkiem można dojechać :) Jechałam autostradą, wie wiecie..mimo wszystko ;p

1 (1)1 (3)1 (4)1 (6)1 (8)1 (13)1 (15)1 (17)1 (23)1 (25)

30 marca. Warto pisać komentarze, a już na pewno takie, że gdzieś widzicie swoje zdjęcia i komentujecie, że są one Waszego autorstwa, po czym dzwoni do was osoba, która chce podjąć stałą współpracę :) Firma Premium Apartments zajmująca się zarządzaniem apartamentami premium, ma w swojej ofercie nieruchomości, które wyglądają bardzo luksusowo, są zazwyczaj w doskonałej lokalizacji,a wynajem jest raczej niemały. Dla mnie bajka, bo fotografować takie nieruchomości lubię bardzo, oj bardzo :) Ostatniego dnia marca wyruszyłam do gdańskiego Brabanku, inwestycji Invest Comfort tuż przy Motławie, niestety pogoda była jesienna i w pełnym nasłonecznieniu salonu nie mogę wam zaprezentować.

Na publikację zdjęć z tej sesji jeszcze chwilę musicie poczekać, ale dam znać, że to właśnie ta :)

Pozdrawiam, Malwina

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s