ZDJĘCIA KLIENTÓW-DLACZEGO NIE MOGĘ ZNALEŹĆ NAJEMCY ?

aktualności

Dziś mam dla Was gratkę ( uprzedzam, o zgodę na publikację zdjęć klienta pytałam i ją otrzymałam, co więcej są to moi znajomi, więc i tak zobaczą ten wpis) .

Moim zdaniem jest to typowe zachowanie osób, które chcą mieszkanie sprzedać lub wynająć. Ktoś od kogoś słyszał, że mieszkania w tej samej lokalizacji „idą” , więc nie będzie problemu, zdjęcia zrobimy sami. Ale osoby, które nie wiedzą, że rynek mieszkań na wynajem jest już bardzo nasycony i tego klienta zwabić czymś trzeba. I niestety nie pomoże tu już nawet odświeżenie ścian, odgracenie , jeśli zdjęcia nie będą zrobione poprawnie i wg. odpowiedniej wiedzy ( technicznej jak i zmysłowej). Znajomi po swojej sesji poszukiwali najemców przez około 1 miesiąc. Byli zainteresowani, ale nawet nikt nie przychodził, bo zawsze odwoływali spotkanie. Mieszkania po profesjonalnej sesji znajdują najemców zazwyczaj max 2 dni.

ZDJĘCIA KLIENTÓW

ZDJĘCIA PROFESJONALNEJ SESJI,CZYLI MOJE

Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (1)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (2)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (3)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (4)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (5)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (6)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (7)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (8)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (9)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (10)Fotografia Nieruchomości Trójmiasto (11)

 

 

 

2 uwagi do wpisu “ZDJĘCIA KLIENTÓW-DLACZEGO NIE MOGĘ ZNALEŹĆ NAJEMCY ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s