DOM PODCIENIOWY W ŻUŁAWKACH

aktualności

Nie od dziś wiadomo, że zakochana jestem w architekturze drewnianej, w starych przedmiotach z duszą i historią. Sama mieszkam na wsi i swój dom, który jest murowany staram się urządzać w wiejskim stylu, w którym panuje miła i przytulna atmosfera. Dom w którym są trzy koty i dwa psy, dopełnia ten stan. W mojej kuchni można znaleźć makatkę, rzeszoto do przesiewania mąki i moje zdjęcia zrobione charakterystycznemu domowi dla terenów Żuławskich, czyli podcieniowi w Koszwałach. Ale dziś nie o tym co u mnie.

Ale o podcieniu w Żuławkach, 14 kilomentów od Koszwał. Tak naprawdę pokażę Wam dziś kilka zdjęć podczas krótkiej sesji, która zrobiłam na zlecenie właściciela domu Pana Mariusza. Historia nie tej sesji, ale poprzedniej, która jeszcze się nie odbyła jest taka, że …..

Napisałam meila do Pana Mariusza ( oj, już dawno temu). Jestem zauroczona architekturą drewnianą, podoba mi się Pana dom i chcę go sfotografować :)  Umawialiśmy się na kilka terminów, ale przy domu, który wymaga wiele poświęcenia, czasu, remontu, a przy tym każdy ma swoje życie do tej sesji jeszcze nie doszło. Ale dojdzie :) Nie wiem kiedy. Mam obiecane, że za jakiś czas :) Muszę zrobić zdjęcia detali, tych wszystkich klamek, rzeźbionego kaloryfera, szaf, krzeseł, komód i kredensów…..

W tym domu, jak i każdym innym drewnianym czuć zapach starego drewna, który ja uwielbiam …

Przenieście się w ten bajkowy klimat….

Dom podcieniowy w Żuławkach (1)Dom podcieniowy w Żuławkach (2)Dom podcieniowy w Żuławkach (4)Dom podcieniowy w Żuławkach (5)Dom podcieniowy w Żuławkach (6)Dom podcieniowy w Żuławkach (7)Dom podcieniowy w Żuławkach (8)Dom podcieniowy w Żuławkach (9)Dom podcieniowy w Żuławkach (10)Dom podcieniowy w Żuławkach (11)Dom podcieniowy w Żuławkach (14)Dom podcieniowy w Żuławkach (15)Dom podcieniowy w Żuławkach (16)Dom podcieniowy w Żuławkach (18)Dom podcieniowy w Żuławkach (19)Dom podcieniowy w Żuławkach (20)Dom podcieniowy w Żuławkach (21)Dom podcieniowy w Żuławkach (22)Dom podcieniowy w Żuławkach (23)Dom podcieniowy w Żuławkach (24)Dom podcieniowy w Żuławkach (25)Dom podcieniowy w Żuławkach (26)Dom podcieniowy w Żuławkach (27)Dom podcieniowy w Żuławkach (28)Dom podcieniowy w Żuławkach (30)Dom podcieniowy w Żuławkach (31)Dom podcieniowy w Żuławkach (33)Dom podcieniowy w Żuławkach (34)Dom podcieniowy w Żuławkach (35)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s