NOWE TRENDY W HOME STAGINGU

aktualności

Już wiesz, że przygotować nieruchomość do sprzedaży musisz. Absolutnie musi być ona atrakcyjna dla przyszłych nabywców, ale wiedz że trendy w branży, jeśli chodzi o projektowanie/home staging i wystawianie domu stale się zmieniają, co oznacza, że ​​musisz być na bieżąco z aktualnymi preferencjami nabywcy, jeśli chcesz sprzedać dom na rynku, możesz być pewien, że inni sprzedawcy wokół ciebie również próbują znaleźć sposoby, aby uczynić własny dom bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych nabywców.

Korzystanie z właściwych metod podczas prezentowania nieruchomości może również pomóc w uzyskaniu żądanej ceny, ponieważ sposób, w jaki można urządzić wnętrza, może zwiększyć wartość domu.

KOLOR SZARY WYSZEDŁ Z MODY

Po prostu. Przejadł się. Moda minęła i koniec kropka. Jest nadal aktualny np. w stylu skandynawskim, ale umówmy się – tam będzie zawsze modny.  Zapragnęliśmy zatem powrotu do barw cieplejszych, a to znaczy do BEŻu. Pewnie jawi się Tobie przed oczyma beżowa tapeta, z beżową kanapą, dywanem i beżową ściana, a to wszystko w 40 m2 mieszkanku :)

kolor-bezowy-w-aranzacji-wnetrz_10

źródło zdjęcia : http://kobietawielepiej.pl/wnetrza/aranzacje-i-metamorfozy/kolor-bezowy-w-aranzacji-wnetrz-bezowe-wnetrza

Neutralne kolory są i zawsze były jednymi z najbardziej popularnych opcji kolorystycznych dostępnych do stworzenia domowej sceny i projektowania domu, ale podczas gdy szarość była na czele tych opcji w ciągu ostatnich kilku lat, użycie tego koloru przenosi się na inne równie neutralne. Takie jak kolory kremowe, beżowe, ciemnoszare i kremowo-biały.

Główną przyczyną tej zmiany jest to, że kolory szare nie są najbardziej dostępnym kolorem, ponieważ czasami meble i urządzenia nie pasują do siebie w połączeniu z szarością. Kiedy próbujesz sprzedać swój dom, chcesz, aby potencjalni kupujący mogli zobaczyć swoje meble i posiadłości w swoim domu, gdy rozglądają się po obiekcie, dlatego wybór koloru jest tak ważny.

Kremowe kolory, takie jak beż , pasują do praktycznie wszystkiego, co powinno pomóc zmniejszyć liczbę potencjalnych nabywców, którzy są niezadowoleni z inscenizacji swojego domu. Kolejnym aspektem, który bierze udział w przejściu do kremowych kolorów, jest rosnąca popularność naturalnych wzorów i organicznych tkanin. Te kolory są uniwersalne, ponieważ łatwo można je łączyć z dowolnym rodzajem projektu, niezależnie od tego, czy wystawiasz swój dom w tradycyjnym rustykalnym stylu, czy chcesz osiągnąć bardziej nowoczesny i industrialny wygląd.

Biorąc pod uwagę fakt, że szary był bardzo popularny w ciągu ostatnich kilku lat, wciąż jest przyzwoitym kolorem do projektowania i inscenizowania domu, ale wielu uważa, że ​​jest on nieco błahy i nudny w porównaniu do gamy kremów. Te kremowe kolory są najkorzystniejsze, gdy są używane jako tło w twoim domu. Łączenie ściany w kolorze kremowym z meblami, które składa się z odważnych kolorów lub akcentów inspirowanych stylem vintage, może sprawić, że wybór będzie wyjątkowy.

1 (73)IMGP97671 (8)1 (4)

zdjęcia : Malwina Nogaj

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s