PODSUMOWANIE SIERPNIA 2018

aktualności

Jako kierowca naprawdę cieszę się z końca wakacji. Cieszy mnie fakt, że codziennie nie będzie kolizji na obwodnicy Trójmiasta. Jeżdżę samochodem po mieście często, a od dwóch lat bez nawigacji nie ruszam się w ogóle. Jeżeli o mnie chodzi to temperatury powyżej 30 st.  są zdecydowanie nie dla mnie, więc cieszę się z nadchodzącej jesieni :)

Nie zdążyłam zrobić podsumowania czerwca i lipca 2018 , ale to tego wracać już nie będę.

W sierpniu podjęłam osobistą decyzję o przeprowadzce do Gdyni. Czy zmienię swoje życie drastycznie ? Czas pokaże. Lubię to miasto, mam tu wielu znajomych i liczę na wewnętrzną i zewnętrzną przemianę z tego powodu :)

Latem kiedy dni są dłuższe mogę pozwolić sobie na większą ilość sesji w ciągu dnia, a tym samym mogę wykonać zdjęcia o niemalże każdej godzinie. W sierpniu miałam około 20 sesji zdjęciowych, a do Gdyni właśnie zaprosiłam na wywiad Krzysztofa Turzyńskiego z Chełmna, który również jest fotografem wnętrz. Nie ukrywam, że jego pracę na facebooku obserwuję od dawna, bardzo mi się podobają jego zdjęcia, a jego historia ” jak zaczął fotografować wnętrza” jest podobna do mojej, stąd z dnia na dzień zorganizowałam wywiad w Gdyni. Sama również udzieliłam krótkiego wywiadu dla firmy „Estate Polska” , który ukaże się nie wiem kiedy :(

W sierpniu zakończyłam współpracę z firmami Freedom Nieruchomości oraz Premium Apartments.

Przez wakacje byłam dość zajęta samą pracą, dlatego bardzo mało zdjęć z sesji udało mi się pokazać i je omówić, natomiast niezmiernie mocno cieszę się, że w ostatniej chwili po raz kolejny zrealizowałam sesję domu podcieniowego w Żuławkach. Wielokrotnie jeżdżąc po Polsce odwiedzam skanseny, których chaty zaaranżowane są na dawne czasy. Często tych przedmiotów nie wolno dotykać lub przestawić, ponieważ sam skansem jest obiektem muzealnym, a przedmioty do eksponaty. Dom w Żuławkach jest zamieszkiwany przez 5 – cio osobową rodzinę Państwa Wiśniewskich. Tu toczy się realne życie, a przedmioty choć nie są eksponatami, można je dotykać i przestawić, stąd moje uwielbienie do przebywania w tym domu. Na „planete +” latem, mogliście obejrzeć 3 min. odcinek z tym domem w roli głównej .

GALERIA SIERPNIA 2018

1 (13)1 (30)1 (40)1 (47)1 (27)1 (54)1 (42)1 (3)1 (8)1 (6)1 (3)1 (3)IMGP2423IMGP24521 (13)IMGP2814-HDRIMGP2855-HDR1 (30)1 (3)IMGP2516-HDR1 (2)1 (1)1 (20)

Jedna uwaga do wpisu “PODSUMOWANIE SIERPNIA 2018

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s