JAK TO JEST ZROBIONE ?

aktualności

Dzisiaj omówię sesję mieszkania na wynajem w Gdańsku. Ci co obserwują mój profil na facebooku, wiedzą, że była to sesja na zlecenie modelki, pani Marthy Lorentsen.

Łatwo nie było. Tyle Wam powiem. Tak jak pracuję 4 lata jako fotograf wnętrz, pierwszy raz spotkałam się z tak szczegółowymi wytycznymi od klienta, jak sesja ma wyglądać ( tzn. jak ma mieszkanie wyglądać, bo sesja to ja wiem :P ) . Dla mnie to oczywiście bardzo dobrze, ponieważ oddam klientowi takie zdjęcia o jakie prosił lub nawet jeszcze lepsze ;P

Było kilka wersji co należy kupić do sesji np. wino, owoce, rogale itp. , ale ostatecznie zdecydowałyśmy, że na sesji obowiązkowo mają być cytryny ( najlepiej 1 kilogram :) , woda i szampan, który ZAWSZE jest w mieszkaniu. Też uważam, że nie dajemy więcej niż możemy, ponieważ to nie naraża Nas na dodatkowe roszczenia.

Pani Martha, na co dzień mieszka w Stanach, a wiemy w jaki sposób tam przygotowuje się nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Łóżko. Ono miało być idealnie pościelone i miało prawie uginać się pod ciężarem ilości poduszek :) Ok, taki żart, ale naprawdę miało być ich dużo i miały być ułożone prosto względem siebie, co na satynowej narzucie było ciężko tego dokonać, ale chyba udało się :)

Chyba zdążyliście już zauważyć, że moje zdjęcia nie są przesadnie obrobione i raczej wyglądają naturalnie, co uważam za plus :)

12345678

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s