SHELFIE,CZYLI STYLIZACJA PÓŁEK

ARANŻACJE WNĘTRZ, DEKORACJE, INSPIRACJE, STYLIZCJE WNĘTRZ

Nie mam pojęcia, kto i kiedy wymyślił „shlelfie” , ale brzmi i wygląda ciekawie. Moda na shelfie, zapanowała oczywiście na instagramie i z tego co patrzę, to pierwsze artykuły na ten temat są już z 2014 roku. Ach, co to jest shelfie ? Wg. mnie to nic innego jak stylowa aranżacja półki np. w salonie, kuchni czy w łazience . Myślę, że jest to coś co istniało od dawna, tylko inaczej się nazywało, a jak mogę przypuszczać, stylowe aranżacje półek stosują stylistki do sesji zdjęciowych. Popatrzcie tylko w magazyny wnętrzarskie, tam raczej nie ma przypadków :) Shelfie jest  rewelacyjnym pomysłem na zagospodarowanie po prostu pustej i nudnej półki w mieszkaniu, które chcemy sprzedać lub wynająć, albo po prostu dla nas samych, ponieważ lubimy przebywać w otoczeniu ładnych przedmiotów. Mówi się, że im mniej tym lepiej. To prawda, natomiast w przypadku ” shelfie” tę zasadę bym złamała i ulokowała się gdzieś po środku.

Wg. mnie nie da się zbyt długo utrzymać idealnego shelfie, dlatego nadal uważam, że jest to dobre rozwiązanie w przypadku pustych półek w mieszkaniach na sprzedaż czy wynajem :)

Co pomoże Wam w aranżacji shelfie ?

ramki ze zdjęciami lub grafikami

małe i większe roślinki

książki

ciekawe doniczki

mniejsze rzeźby

podpórki do książek

wazoniki

naczynia ceramiczne, gliniane, z betonu

koszyki

miski

źródło zdjęć : pinterest

Shelfie, stylowa aranżacja półek (1)Shelfie, stylowa aranżacja półek (2)Shelfie, stylowa aranżacja półek (3)Shelfie, stylowa aranżacja półek (4)Shelfie, stylowa aranżacja półek (5)Shelfie, stylowa aranżacja półek (6)Shelfie, stylowa aranżacja półek (7)Shelfie, stylowa aranżacja półek (8)Shelfie, stylowa aranżacja półek (9)Shelfie, stylowa aranżacja półek (10)Shelfie, stylowa aranżacja półek (11)Shelfie, stylowa aranżacja półek (12)Shelfie, stylowa aranżacja półek (13)

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s