MOJE TOP 8 KANAŁÓW FOTOGRAFICZNYCH NA LIŚCIE SUBÓW NA YOU TUBE

aktualności, FOTOGRAFIA, INSPIRACJE

Gdy ja 6 lat temu zaczynałam zdobywać wiedzę na temat fotografowania wnętrz, to informacji w internecie było niewiele, dlatego co najmniej 1,5 roku zeszło mi zdobywanie wiedzy ucząc się na własnych błędach. Ty masz dzisiaj o wiele łatwiej, ponieważ fotografia nieruchomości aktualnie jest bardzo modna i ludzie chętnie dzielą się wiedzą. Dzisiaj przedstawię Tobie moją listę TOP 8 kanałów o fotografii ( w ogóle) na YT, które mam zapisane na liście subów :

  1. Bogaty Fotograf Jeżeli planujesz sprzedawać swoje zdjęcia to koniecznie obejrzyj wszystkie odcinki Justyny i jej męża Pawła, który sprzedaje tła fotograficzne ręcznie malowane. Justyna głównie mówi o marketingu, co jest niezwykle ważne podczas sprzedaży własnych zdjęć. Bardzo podbudowujący kanał.

2. JacekWPhoto Jacek w swoich filmach opowiada dużo o sprzęcie, o pracy w lightroomie i photoshopie. Ja zaczęłam go oglądać ze względu na ciekawe treści dotyczące retuszu portretów.

3. PiXimperfect Ten koleś to jest moje jedno z ostatnich odkryć. Koleś magia ! Ma ponad 2 mln subów, więc może sobie pozwolić na to, żeby jego poradniki były za free, bo na kanale zarabia potężną kasę. Obserwuję jego profil dla magicznych tricków w photoshopie.

4. Irene Rudnyk W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć kanału Irene, która z pochodzenia jest Ukrainką, a na co dzień mieszka w Kanadzie w Calgary. Kanał Irene to filmy o zdjęciach typowo portretowych. Często pokazuje ona jak domowym sposobem osiągnąć piękne zdjęcia. Dzieli się również wiedzą w jaki sposób retuszuje zdjęcia.

5. Michał Treutler Kanał Michała jest również moim odkryciem. Podoba mi się jego styl bycia ( ma w sobie coś wesołego :) jak również pomysł na zdjęcia jakie wykonuje. Na pewno czerpię od niego inspirację dla swoich przyszłych prac.

6. PoznajPhotoshop Kanał z typu „must have” dla początkujących w photoshopie. Marcin na tym kanale dzieli się wiedzą głównie z retuszu w programie photoshop. Ma tak dużo filmów, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

7. Sztuka Retuszu Kanał z bardzo podstawowymi filmami o pracy w photoshopie. Wiele się z niego dowiedział, cały czas odkrywam coś nowego. Kanał niestety nie jest już aktywny, ale są na nim filmy, które początkujący może obejrzeć.

A jakie Wy kanały fotograficzne na You Tube obserwujecie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s