ELEGANCKIE RAMKI NA ZDJĘCIA

aktualności, DEKORACJE

Jakiś czas temu na instagramie zadałam Wam pytanie, czy wolicie zdjęcia drukowane czy w wersji cyfrowej i większość odpowiedziała, że jednak drukowane. Nie ma się co dziwić, ponieważ obecnie dostęp do niedrogich i dobrych aparatów, a już na pewno do aparatów w komórkach jest tak prosty, że chętniej korzystamy z tych możliwości w każdym możliwym miejscu.

Niekiedy zdjęcia w telefonach zostają zapomniane na długo. Kiedyś czytałam artykuł w którym napisane było, że większość ludzi podróżując robi zdjęcia widokom i idzie dalej, nie zatrzymując się i nie podziwia na miejscu tego co zobaczy, a potem wcale nie wraca do oglądania tych zdjęć nie mówiąc już o drukowaniu ich. Sama się przyznaję, że zdjęć z telefonu nie drukuję prawie wcale, ponieważ zdjęcia z telefonu wykonuję nie po to żeby powiesić je na ścianie czy włożyć do ramki na zdjęcia, ale po to żeby wykorzystać je na social media typu instagram lub facebook .

Tym razem zrobiłam dla Was przegląd sieci w poszukiwaniu eleganckich ramek na zdjęcia, które sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, czyli takich w których mieszka większość z Nas. Ramek na zdjęcia poszukiwałam w takich sklepach jak h&m home , zara home , villa decor , hjort design oraz coś dla koneserów luksusowych produktów-luksusowe ramki w sklepie luxury products oraz bbhome. Moim celem były ramki lustrzane, czarne, złote i srebrne.

Swoje poszukiwania eleganckich ramek na zdjęcia rozpoczęłam od przeszukania strony luxury products. Musze przyznać, że ceny tych ramek na zdjęcia bardzo mnie zaintrygowały, ale znalazłam to czego szukałam.

1,2,3,4

1,2,3,4

1,2,3,4

Czy ktoś z Was drukuje i umieszcza zdjęcia w ramkach ? Polecacie jeszcze jakieś sklepy z takimi eleganckimi ramkami na zdjęcia ?

Zapraszam do odwiedzin mojego instagrama oraz facebooka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s