KALENDARZ SESJI

Wprowadzenie KALENDARZA SESJI na moją stronę, dzięki któremu klienci mogą podejrzeć terminy, okazało się HITEM ! Każdy, kto do mnie dzwoni już wie, że taki kalendarz ISTNIEJE i wstępnie każdy może zaplanować dogodny termin na sesję. BEZ PRZEKŁADANIA TERMINÓW :) Kalendarz aktualizowany jest codziennie, czasem z minuty na minutę zmieniają się terminy i godziny, także on ŻYJE :) I jest jak najbardziej AKTUALNY 👇👇👇👇👇👇👇👇👇

WAŻNE 

Kalendarz nie jest edytowalny przez klientów, służy celom informacyjnym. W celu rezerwacji terminu sesji proszę o kontakt telefoniczny +48 796 051 880 lub meilowy fotomalwinanogaj@gmail.com

Bardzo dużo czasu spędzam w aucie jeżdżąc między sesjami i nie zawsze mam czas odebrac telefon i porozmawiać, dlatego bardzo cenię sobie krótkie smsy :)

Kliknięcie w rezerwacje pokazuje jej szczegóły m.in. lokalizację i czas trwania sesji zdjęciowej.

Gotowe zdjęcia z  sesji oddaję w ciągu 1-3 dni roboczych, a zdarza się że nawet tego samego dnia ( w zależności od ilości zleceń :).

!! Zdjęcia zrobione w piątek przekazuję w poniedziałek !!

Niedziela i święta są dla mnie dniem odpoczynku i czasu, który przeznaczam na kontakt z rodziną, ale w wyjątkowych sytuacjach wykonam sesję również w niedzielę, tylko i wyłącznie za podwójną stawkę. 

ZAPRASZAM 

ZANIM ZAPYTASZ O WOLNY TERMIN SPRAWDŹ TUTAJ 👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Reklamy