KONSULTACJA ON LINE

Konsultacja ON LINE, skierowana jest głównie do osób i ich nieruchomości, które potrzebują szybkich, skutecznych i fachowych porad stylistki wnętrz  bez wychodzenia z własnego domu. Stylistka podpowie jakie są największe atuty mieszkania, co trzeba ulepszyć, co dokupić, a to wszystko niskim kosztem, bo o to w home stagingu i stylizacji nieruchomości właśnie chodzi ! Konsultacja jest krótszą wersja pełnego raportu, ponieważ nie zawiera linków do sklepów ze wskazanymi dodatkami. W ramach budżetu jakim klient dysponuje, jest w stanie sam zadecydować ile może przeznaczyć na wskazane dekoracje.

Na podstawie szybkiej KONSULTACJI ON LINE , będą Państwo sami w stanie dokonać zakupów wskazanych dodatków.

Konsultacja on line, jest idealnym wsparciem w przypadku nieruchomości na wynajem lub dla osób prywatnych, które chcą odswieżyć swoje mieszkanie albo konkretne pomieszczenie.

W przypadku nieruchomości na sprzedaż rekomendujemy wyspożyczenie na czas sesji zdjęciowej Nasze dodatki. Współpracujemy również ze sklepami wnętrzarskimi, które dają gwarancję niepowtarzalności dekoracji.

Dzięki konsultacji ON LINE mam możliwość wesprzeć Klientów z całego kraju.

W celu skorzystania z KONSULTACJI ON – LINE proszę o kontakt : fotomalwinanogaj@gmail.com

W celu szybszej realizacji zlecenia, zalecam przesłanie jak największej ilości zdjęć każdego pomieszczenia.

ETAPY KONSULTACJI ON-LINE

  1. Przyślij na adres fotomalwinanogaj@gmail.com jak największą ilość zdjęć swojej nieruchomości. Nie zapomnij o balkonie / tarasie.
  2. Podaj w mailu przybliżoną informację odnośnie budżetu jaki możesz przeznaczyć na zakup dekoracji, ilość pokoi i ewentualnie lokalizację nieruchomości.
  3. W mailu zwrotnym otrzymasz dane do przelewu na kwotę 250 zł za konsultacje
  4. Po zaksięgowaniu lub przesłaniu na maila fotomalwinanogaj@gmail.com potwierdzenia przelewu, zabieramy się za realizację konsultacji
  5. Do 3 dni roboczych otrzymasz na maila w pdf opracowanie
  6. Widzimy się na sesji zdjęciowej :)

Fotografia Wnętrz Malwina Nogaj Trójmiasto (73)