O MNIE

MOJE STYLIZACJE I ZDJĘCIA

SKUTECZNIE

POMAGAJĄ SPRZEDAWAĆ NIERUCHOMOŚCI

Sesja_wizerunkowa_Marta_Anhalt_Fotografia_72px-3Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam urządzać swoją przestrzeń. Uwielbiam czuć się komfortowo w każdym miejscu w jakim się znajdę.Długo błądziłam i nie wiedziałam co chcę robić w swoim życiu, czym się zajmować, ale wiecie dlaczego ? Bo w Polsce takiego zawodu jeszcze nie było ! Był w Stanach Zjednoczonych . Tam się rozwijał, kiełkował i powoli wędrował ku Polsce, aż dotarł do nas ! Home Stager, czyli już po polsku Stylista Wnętrz :) Jest to moje życiowe odkrycie, to jest wszystko to czego do tej pory nigdzie indziej nie mogłam znaleźć, jest to połączenie wszystkiego tego co lubię robić :) Uwaga! Sprzątać :) Przestawiać, odkrywać nieodkryte, widzieć jak wszystko się zmienia i pięknieje, lubię fotografować i ogólnie zajmować się domem :) Uważam, że potrafię przekonywać i zjednywać ludzi. Kto lepiej, niż pasjonat własnych upodobań może zmieniać przestrzeń niż on sam ? :)

Dodam, że mam wiele zainteresowań, również tych artystycznych, ku ciekawostce dodam, że byłam modelką plus size, w liczącej się w Polsce agencji Modelek Plus Size „Nobody’s Perfect” 

A co mogę zrobić dla Was ? Specjalizuję się w fotografii nieruchomości pod sprzedaż, wynajem, w celu uatrakcyjnienia lokali komercyjnych oraz poprawienia wizerunku firm.

Zatem moja oferta skierowania jest głównie do osób i firm, które w profesjonalny sposób chciałyby pokazać potencjał swojej nieruchomości.

Z oferty skorzystać mogą zatem osoby prywatne, biura nieruchomości, właściciele hoteli, pensjonatów i restauracji.

Oferuję usługę polegającą na profesjonalnym przedstawieniu potencjału nieruchomości, a dla firm na poprawieniu jej wizerunku. Dzięki takim zdjęciom, będą mogli Państwo szybciej dotrzeć do klienta docelowego.

Każde moje zdjęcie poddawane jest obróbce komputerowej, podczas której korygowana jest barwa, nasycenie, kontrast oraz niezbędny retusz.

Profesjonalna fotografia nieruchomości, to umiejętność zamykania kadrów w taki sposób, aby zdjęcia były przyjemne dla oka oglądającego oraz takie, które przyciągną jego wzrok.

CZYM FOTOGRAFUJĘ :

  • Aparat – Pentax Kr

Obiektywy :

  • Szerokokątny obiektyw SAMYANG 10 mm / f2.8
  • Pentax 18 mm
  • Pentax 50 mm f1.7 ( do detali z rozmytym tłem)
  • Lampa halogenowa ( żarówki o barwie ciepłej i zimnej)
  • Lampa błyskowa firmy Metz

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Sesja_wizerunkowa_Marta_Anhalt_Fotografia_72px-2

 

broszura internetskanowanie0003

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s