INDYWIDUALNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

 

Jeśli podobają się Tobie moje zdjęcia, to nauczę Ciebie robić takie same ! Zorganizuję indywidualne warsztaty fotograficzne dla każdego np. pasjonata fotografii, pośrednika, inwestora w nieruchomości, początkującego itp. Na warsztatach przekazuję wiedzę, którą zdobywałam sama przez prawie 4 lata. Pokażę jak sprzętem, który posiadasz zrobić dobre zdjęcia, które przyciągną każdego.

Jako że warsztaty są indywidualne i dostosowane do Twojego poziomu wiedzy i potrzeb, nie napiszę Tobie teraz harmonogramu, ale na pewno nauczysz się m.in. jak komponować kadry //  jak zapanować nad różnicą świateł we wnętrzach // uzyskasz wiedzę o sprzęcie do fotografowania wnętrz // dowiesz się, że Twój aparat może robić naprawdę dobre zdjęcia o których Ty nie miałeś pojęcia // jaka jest najlepsza pora dnia na zdjęcia // jakie są techniki wykonywania zdjęć // jak poprawnie technicznie wykonywać zdjęcia // na co należy uważać fotografując wnętrza // obróbkowe tricki // oraz wiele innych.

Indywidualne warsztaty idealne są dla tych osób, które albo były na wielu szkoleniach o różnym poziomie wiedzy i ….. nie wiedzą już nic, albo dla dociekliwych, którzy cenią sobie kameralny klimat.

MOJE WARSZTATY SĄ KOMPAKTOWE I KONKRETNE.

Warsztaty organizuję na terenie Trójmiasta.

Warsztaty trwają około 6-8 h, w tym czasie przerobimy część :

  • praktyczną w realnej nieruchomości
  • teoretyczną wraz z obróbką

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

1111122223

Reklamy