HOME STAGING MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W GDAŃSKU

Czy home staging oraz stylizacje wnętrz mają sens zanim wykonamy sesję zdjęciową? Myślę, że poniższe zdjęcia wykonane przed i po zmianach pozwolą odpowiedzieć na to pytanie.
Oko podejmuje decyzję, którą ofertę z przeglądanych chcemy obejrzeć dokładniej. Nie każdy kupujący jest w stanie wyobrazić sobie oglądane wnętrze w innej odsłonie/ aranżacji niż przedstawione na zdjęciu dlatego chętniej zwracamy uwagę na produkt gotowy.
Sprzedający korzystają jeszcze dość okazjonalnie z usługi home staging, ponieważ dość często nie chcą już inwestować żadnych pieniędzy w nieruchomość, a szkoda Dzięki stosunkowo niewielkiemu nakładowi środków można podnieść atrakcyjność lub nawet standard swojej oferty. Myślę, że z czasem jednak home staging stanie się „must have” przy sprzedaży.
Poniższe zdjęcia dotyczą mieszkania w Gdańsku.
Do mnie zgłosił się klient z prośbą o przygotowanie konsultacji mających na celu przygotowanie nieruchomość do sesji zdjęciowej. Po otrzymaniu wskazówek od Karoliny bardzo dobrze przygotował mieszkanie. Sypialnia została przemalowana, wymieniono zasłony, klosze do lamp, dokupione zostały obrazki na ścianę, stolik kawowy oraz dywan do salonu. Całość wydatków około 600zł. Do sesji zdjęciowej wykorzystane zostały dodatkowo dekoracje.


Sesja zdjęciowa Fotografia Wnętrz Trójmiasto Malwina Nogaj Fotograf Wnętrz

DSC_0677Malwina NOgj Fotografia Wnętrz (4)DSC_0679Malwina NOgj Fotografia Wnętrz (12)DSC_0680Malwina NOgj Fotografia Wnętrz (7)DSC_0681Malwina NOgj Fotografia Wnętrz (5)DSC_0682Malwina NOgj Fotografia Wnętrz (10)DSC_0683Malwina NOgj Fotografia Wnętrz (2)DSC_0687Malwina NOgj Fotografia Wnętrz (13)

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

MALWINA I KAROLINA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s