Sesja zdjęciowa domu w Miechucinie. Projekt IDEALNIE Dagmara Iwańska

Reklamy

Pokój w stylu lat 60

Metamorfoza mojego pokoju dobiegła końca ! No może, prawie. Nie ma jeszcze na ścianach obrazków i firan :) Dlaczego pokój w stylu lat ’60 ( tak wiem, nie jest to 100% odzwierciedlenie tego stylu, ale to dlatego, że nie chciałam kupować koszmarnie drogich i nowych mebli stylizowanych na te lata, ponieważ zawód home stagera, sprowadza się do oszczędnego dekorowania, wybrałam tylko 1 element kupiony po taniości na allegro). Kocham lata ’60 – wszystko, muzykę, ubiór i meble. To mi w duszy gra i w czymś takim czuję się bardzo, ale to bardzo dobrze.

Czytaj dalej

STYL SKANDYNAWSKI

Może nie home staging, ale kolejna sesja zdjęciowa :)

Tym razem dla pracowni projektowej ŚWIETLAK

Sesję zdjęciową, wykonałam dla mieszkania położonego w Gdańsku na osiedlu Lawendowe Wzgórze. Mieszkanie było w stanie deweloperskim, a zostało zaprojektowane w stylu bardzo modnym skandynawskim, czyli w odcieniach bieli i różnych odcieniach szarego. To co przykuwa wzrok, to są przepiękne kafelki na podłodze ułożone w łazience i kuchni, które idealnie kontrastują z bielą, która zresztą jest idealną bazą do szaleństw.

Jako że mieszkanie zostało zaprojektowane na potrzeby wynajmu, uważam , że zostały zastosowane bardzo dobre materiały i typowe dla stylu skandynawskiego dekoracje z Ikei.

A czy Wam podoba się to mieszkanie ?