ZESPÓŁ

MALWINA NOGAJ, właścicielka, fotograf

Malwina Nogaj Fotograf Wnętrz

Specjalizuję się w fotografii wnętrz i nieruchomości pod sprzedaż, wynajem oraz w celu uatrakcyjnienia lokali komercyjnych i poprawienia wizerunku firm. profesjonalnie zajmuję się również fotografią produktową, kulinarną oraz biznesową.

W branży fotograficznej pracuję od 2015 roku. Pomysł na  zajęcie się fotografią wnętrz zrodził się w momencie poszukiwania własnego mieszkania i przyznam, że większość tych mieszkań była w takim stanie, że natychmiast wymagała pomocy home stagera i fotografa. Ukończyłam 3-miesięczny kurs i od razu z powodzeniem zajęłam się fotografią wnętrz.

Czas wolny spędzam m.in. na czytaniu książek i uprawianiu sportu . Podczas obróbki Waszych zdjęć zazwyczaj towarzyszy mi twórczość Marka Grechuty :) Uwielbiam poznawać nowych ludzi i miejsca, dlatego też staram się bardzo często podróżować, szczególnie po Polsce. Uwielbiam gotować. Kompilacja powyższego spowodowała marzenie jakim jest posiadanie pensjonatu lub siedliska na wynajem, do którego będę zapraszała gości i gotowała im najznakomitsze potrawy tego świata :)

Aktualnie mieszkam w pięknej Gdyni.

SPRZĘT I WYPOSAŻENIE

  • Aparat Nikon D610
  • Irix 15 mm f/2.8
  • Sigma 50 mm f/1.4 ( do detali z rozmytym tłem)
  • Nikkor 85 mm f/1.8 ( do detali z rozmytym tłem)
  • Praca w programie graficznym : Lightroom oraz Photoshop

KAROLINA DOMACHOWSKA, stylistka wnętrz, fotograf wnętrz

DSC_5739Absolwentka kursu z home stagingu oraz fotografii wnętrz. Specjalizuje się w stylizacji nieruchomości pod sprzedaż i wynajem. Jak sama mówi „każdy marzy o pięknym wnętrzu” i tym kieruje się przy aranżacji oraz stylizacji wnętrz.  Z pełnym zaangażowaniem i starannością zawsze podchodzi do realizacji  home stagingu w nieruchomości.  Karolina uwielbia wydobywać z nich ukryty potencjał, który sprawia ogromną satysfakcję i motywuje do dalszego działania.

Jej głowa jest pełna pomysłów, które idą parze z perfekcjonizmem, a to zdecydowanie przepis na wysoką jakość świadczonych usług.

Miłośniczka fotografii. Czas wolny najchętniej spędza na zajęciach z tańca  współczesnego oraz jazz jak również z aparatem fotograficznym.

SPRZĘT I WYPOSAŻENIE

  • Aparat Sony A7III
  • Obiektyw Tamron szerokokątny 17-28 mm f/2.8
  • Obiektyw Sony 28-70 mm f/3.5-5.6
  • Praca w programie graficznym : Lightroom

 dr inż. arch. ANDRZEJ STOKWISZ

DSC_4835

Architekt Andrzej Stokwisz na co dzień pracuje w prywatnej pracowni projektowej.
Skończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej oraz studia podyplomowe „Zarządzanie projektami”. W 2017 roku obronił pracę doktorską na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej.
Z ramienia inwestora uczestniczył w realizacji projektów wpisanych na listę przedsięwzięć Euro 2012 w tym Stadion w Gdańsku Letnicy oraz Europejskie Centrum Solidarności.
Jest członkiem Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów i Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. W mojej firmie odpowiada za zaawansowane projekty architektoniczne oraz wizualizacje nieruchomości i wnętrz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s